63.

Pani Soňa WAU ste ozaj dobrá a som rad že sú taký talentovaný ľudia ako vy. To je úplne niečo iné ako vestkyne na internete ešte raz wau. Veľmi pekne ďakujem :)

62.

Som rada že som urobila správne rozhodnutie. Konzultácia bola úžasná určite napíšem dlhšiu recenziu je naozaj vidieť že ste odborníci.Týmto trochu mailom som vám chcela povedať že práve vy a vás profesionálny prístup aj spísanie plánu ma opäť presvedčili zveriť svoj život do rúk mágie lebo viem že pre mna je to jediná správna cesta... Lebo už len pomyslenie na prístup vášho inštitútu ma ukľudňuje aj keď je to zvláštne...Som proste typ ženy ktorej keď poviete urob toto a toto a správaj sa podľa istých pravidiel a tvoj sen bude splnený za istú dobu tak mi to vyhovuje.

Ďakujem želám krásny deň

61.

Dobry den, bola som u Vas  na konzultacii a tarotovom vyklade ohladom mojho vztahu s M. Chcela by som sa Vam este raz podakovat, pomohli ste mi. S M..  som sa stretla minuly tyzden a nechala som ju spravit prvy krok, dakujem velmi pekne

60.

Vážená pani Guererra,
nedá mi, aby som sa Vám ešte teraz večer neozvala. Som veľmi rada, že ste mi venovali práve Vy svoj čas. Naplnili ste ma kľudom a nádejou a ešte raz Vám za všetko ďakujem

59.

Dobry den. Dnes je tomu presne rok ako som bol u vas na konzultacii s mojim problemom a presne rok ako som sa u vas druhykrat narodil. Chcem celemu tímu Santerie vyjadrit uctu a vdaku za zachranu mojho zivota. S pozdravom Ivan M.

58.

Dobrý deň všetkým, rada by som sa podelila s mojou veľmi pozitívnou skúsenosťou s tímom Santérie.

Mágiu som vnímala od malička a od začiatku som k nej inklinovala. Bola vždy pre mňa záchranou v akomkoľvek smere. Akéhokoľvek ,,problému" som sa zbavila (alebo lepšie povedané duševne posunula a vyriešila danú záležitosť) vždy práve vďaka nej.

Pred Santériou som využívala možnosti ako astrológiu, numerológiu, veštenie pomocou kariet a pod. Vždy mi to pomohlo k tomu, aby som si uvedomila určité skutočnosti a mohla sa ďalej pohnúť. Ale jedného dňa prišiel zlom. Ocitla som sa v situácii, kedy som si pre tentokrát nevedela dať rady s láskou, konkrétne s jedným mužom. Ľúbostné záležitosti sú na jednej strane krásne, ale na druhej strane vedia aj človeka poriadne potrápiť. Určite to pozná väčšina z Vás.

Zistila som, že moje rokmi overené metódy na vyriešenie tejto záležitosti nestačia. Moja obľúbená veštkyňa mala skúsenosti aj s magickými rituálmi, ale vnímala som, že magické práce sú už nad rámec jej schopností. Keďže žijeme dnes v digitálnom svete, hľadala som rôzne zdroje na internete, až som sa preklikala na stránku Santérie. Po prečítaní všetkých článkov a stotožnením sa s ich obsahom som neváhala Santériu kontaktovať ohľadne konzultácie. Po nej som konečne, po takmer 2rocnej snahe o vytvorenie vzťahu, dostala konkrétne odpovede na konkrétne otázky. Dozvedela som sa aj to, že nie som momentálne natoľko silná, aby som sa do vytúženého vzťahu dopracovala bez pomoci mágie. Ani sekundu som neváhala a súhlasila som s magickými prácami.

Nebudem zachádzať do detailov, ale celá spolupráca s tímom Santérie bola perfektná, sú to proste špecialisti v danom obore a vykonávajú si svoju prácu na 100%. Ja som pravdupovediac skoro ani nevnímala, že sa niečo deje, žila som si ďalej normálnym životom a postupne sa môj vytúžený vzťah vytváral. Momentálne sa teším z môjho nového vzťahu, po ktorom som túžila 2,5 roka! Ak by niekoho zaujímali detaily, rada sa o ne podelím. Môj kontakt Vám priamo poskytne Santéria.

Na záver by som len chcela dodať, že je veľmi dôležité, aby ste si na riešenie Vašich záležitosti pomocou mágie vybrali naozaj kompetentných ľudí. Tým mám na mysli ľudí, ktorí prešli školením, certifikáciami, praxou v danom odbore. Jednak ušetríte, pretože zaplatíte len raz a Vaša záležitosť sa aj naozaj vyrieši, dotiahne do požadovaného konca. Zaplatila som nespočetné množstvo peňazí rôznym veštcom, na rôzne služby, ale stále som sa k nim musela opäť vrátiť, pretože moju záležitosť sa nepodarilo dotiahnuť do úspešného konca a tam vidno ten rozdiel medzi poviem to jednoducho vyštudovanými mágmi a mágmi nevyštudovanými, t.j. samoukmi.

A úplne na záver sa chcem ešte raz poďakovať celej Santérii za pomoc a za možnosť byt o kúsok ešte šťastnejším, spokojnejším aj múdrejším človekom nehovoriac o hrejivom pocite pri srdci, že kedykoľvek si nebudem vedieť dať s niečím rady, sú tu ľudia, ktorí mi pomôžu - psychológovia, liečitelia, mudrci v jednom - SANTERIA :) "

Ďakujem ešte raz a želám celému tímu všetko dobré!!! Krásny deň:)

D.

57.

Dobrý deň, posielam Vám zopár riadkov. Dúfam, že je to OK.

Nikdy som nepatrila k tým, čo to majú na ružiach ustlané, ale od roku 2013 som sa citila ako uštvaná zver, otec ťažko ochorel, z práce ma vyhodili, predchádzal tomu niekoľko mesačný mobbing, nevedela som si nájsť novú prácu. Ľudia, ktorých som pokladala za priateľov a rodinu sa mi otočili chrbtom. Zdalo sa mi to všetko  ako začarované....a pri najlepšom úsilí ťažko pochopiteľné. Nemohla som dobre spať, sústrediť sa, každý pokus o úspech v nejakej oblasti života zlyhával. Až som objavila Vašu stránku a požiadala o konzultáciu. Na moje prekvapenie situácia, v ktorej som bola, bola ešte horšie ako som predpokladala.... Prvé osobné stretnutie v roku 2015 bolo veľmi príjemné a čoskoro prinieslo prvé pozitívne zmeny - odcestovala som do zahraničia a sústredila sa na novú profesiu a stretávala som konečne iný, nový okruh prajných ľudí. Na diaľku sme s Oyou konzultovali potrebné kroky a postupy. Plne som dôverovala všetkému čo mi bolo povedané, pociťovala som porozumenie, úľavu, v práci sa mi začalo dariť, ľudia ma začali oceňovať, opustila som vzťahy, ktoré mi nič nedávali. Cítim sa spokojná a chránená. Dôležitá je len úplná dôvera. Bez pomoci tohto Teamu by som asi ťažko napredovala, uvedomujem si ich veľký prínos do môjho života. Zriedka sa stretnem s takým profesionálnym a lojálnym prístupom na Slovensku. Veľmi pekne ďakujem za služby a vrelo odporúčam tento team práve tým, ktorí sa ocitli v "nevysvetliteľne" zložitej situácií, na ktorú team Santérie určite nájde vysvetlenie a vyliečenie. S láskou Vám všetkým Ďakujem a nech sa Vám darí vo Vašom poslaní.

56.

Dobrý deň prajem. Je pravda, že človek kým neni pripravený, silou mocou sa vyhýba všetkému, čo by zmenilo jeho stav. Rovnako ako ja; dlho som odmietal a ignoroval duchovne povznesenie, až kým na to moja duša, alebo vedomie nebolo pripravené. Je zaujímavé, akú moc má taká duša. Zrazu som si na priateľský podnet prečítal špeciálnu knihu, ktorú som roky ignoroval. To ma posunulo ďalej a takto postupne som sa dostal aj k Santérii.

Môj prvý kontakt s webstránkou Santérie bol s rešpektom, strachom z neznámeho a s nádejou. Články Santérie obsahujú nesmierne veľa múdrosti a pravdy. Taktiež pri mojom prvom osobnom kontakte so Soniou a santerou Oyou ostražitosť v mojom srdci vystriedala prudko uspokojujúca radosť. Bol to pre mňa neznámy pocit, prvýkrát som cítil, že som .... doma, a že tieto super osôbky sú pre mňa ako rodina :). Takmer som si nedokázal potlačiť slzy radosti, že konečne za celý môj život som našiel spoločnosť pre mňa ako stvorenú. Idem sem študovať a nevzdám sa týchto ľudí, a keď niekto bude mat "ale", tak Prrrrrrr!

V dobe prvého kontaktu so Santériou som mal podlomene zdravie a bol som opustený. Bol som skoro úplne sám. Ale u nich som spoznal úžasnú moc hĺbkovej očisty. Uzrel som moju vlastnú dušu, uzrel som dno svojej bytosti a vedel som, kým chcem byt a kým byt nechcem. Je to veľmi intenzívny zážitok. Keď človek chce zmenu, musí sa o to aj snažiť, nebude predsa sedieť so založenými rukami. Santéria v takom prípade dokáže robiť zázraky. Očista napravila i moje energetické centrá, čo napravilo moje zdravie. Poškodené svalové šľachy sa mi po mesiacoch konečne hoja. Ľudia sú ku mne tiež milší, majú ma radšej, holky si ma viac všímajú, stará partia sa ku mne vrátila, v práci ma nečakane podporujú, ja som sa tiež naučil väčšej tolerancie, takže sa menej hádam, prestávam nenávidieť zaslepenú spoločnosť, vytratil sa mi z hlavy hlas ktorý mi kázal ubližovať, atd. Už nie som fackovací panák..

Nie je pravda, že život je zlý a že Boh je hňup, ktorý všetko dopúšťa. Dopúšťa to ľudstvo svojou pasivitou a duchovnou zakrnelosťou. Boh dal ľudstvu veľa prostriedkov, ktoré môžeme použiť. Lenže náboženstva .... A Šeherazáda.

Ja ďakujem vesmíru a Bohu za Santériu a moju kamarátku, ktorá v kritických fázach môjho života,

aj mimo nich vždy stala pri mne. Takí ľudia sú základom osobnej existencie a ja chcem byt ich užitočnou súčasťou.

55.

Vážení, chcem vám poďakovať. Tento rok som sa zúčastnila vašej prednášky/ukážky odklínania na Ezoterika, Biostyl v Inchebe. Neviem, či takáto nekonkrétna ukážka rituálu mohla mať na mňa konkrétny dopad, ale každopádne jej pripisujem váhu v zmene v mojom živote.

Odtrpela som si ju, bolo mi nevoľno ešte na druhý deň, ale efekt stál a stále stojí za to. Vrátila sa mi stratená energia, na linke mi nestoja trojdňové riady, koberce a podlahy sú pravidelne udržiavané.... :)

Mám energiu na všetko, čo som pred tým doslova nezvládala. Starám sa o dieťatko, o seba, o domácnosť a mám na to silu. A myslím si, že zlom po dlhých mesiacoch nastal práve po účasti na tejto prednáške.

Ďakujem vám a želám veľa, veľa úspechov.

Katarína

54.

Dovoľte mi vyjadriť úprimnú vďaku za Vašu pomoc môjmu blízkemu človeku v akútnej situácii vo vážnom stave ohrozenia života. Bolo za tým pôsobenie síl, negatívnych energií, ktoré sú mimo dosahu i chápania bežných ľudí, aj oficiálnej vedy. Práve v tom čase sa konal ezoterický festival, kde bola aj prezentácia spoločnosti Santeria. (Nebola to náhoda. Vieme, že náhoda je iba pomenovanie pre nepoznané zákonitosti). Práve na ezoterickom festivale som sa dozvedela o Vašej existencii, mohla som si vypočuť aj vystúpenia prof. Sonii Guerrera Santera a nadviazať aj kontakt s Vami. Vďaka ochote, porozumeniu prof. Sonii Guerrera Santera sme dostali pomoc i následnými rituálmi, ktoré boli veľmi potrebné, preukazne účinné a nad očakávania lekárov vývoja v zlepšovaní zdravotného stavu. Medicína, lekári dokážu pomáhať po určitú hranicu bežných ochorení. Ďalej môžu a dokážu pomáhať tí, ktorí majú rozvinuté mimoriadne schopnosti, získali v našej krajine nedostupné vzdelanie, výcvik a ovládajú metódy, postupy iné ako v oficiálnych vedách našej civilizácie vzdialenej od prírody. Také možnosti ponúka u nás práve Vaša spoločnosť Santeria.

Som Vám veľmi vďačná a ďakujem za všetku pomoc, ďalšie usmernenia, tiež za komunikáciu, konzultácie s pani Santera Medeou. Vďaka aj za výborné články, ktoré sú dostupné na Vašej w-stránke.

Rada by som s Vami spolupracovala aj ďalej pri riešení zložitých problémov, ktoré život prináša.

S poďakovaním a úctou

E.,K.

53.

Dobry den prajem, chcem sa podakovat za vestbu a teda radu. Pomohlo mi to v nasmerovani svojho dalsieho zivota. Dakujem celej santerií a obzvlast mlademu muzovi, ktorý vyklad robil. Prosím odovzdajte mu odo mna uprimnu vdaku. Uz dlhsiu dobu Vas odporucam priatelom.

 So srdecnym pozdravom ostava Vas priatel Š.

52.

Ďakujem Sonii Guerrera, Donovi El Magovi a Lilith Lune Negra za ich obrovskú

pomoc s vecou, ktorá ma už roky ťažila – z tesného a spútavajúceho vzťahu s mojou mamou.

Nebolo dňa, kedy by som sa netrápila, že sa nedokážem postaviť na vlastné nohy a žiť svoj život v predstavách, aké som si priala, lebo tak či tak som už mala podkopané sebavedomie tvrdou výchovou a robila som v živote rozhodnutia, ktoré mi iba pridávali na problémoch.

Ak som sa aj pre niečo rozhodla, vždy to muselo prejsť autoritou mojej mamy. Vo svojom živote som nepoznala veľa slobody, väčšinu času som bola pod silnou kontrolou. Malo to za následok, že som si prestala veriť, podkopávala som svoju identitu. Nebola som ani úspešná vo veciach, ktoré som skutočne chcela. Neskôr som sa ich vzdala. Môj život bol taký kolotoč prežívania a neustáleho hľadania šťastia a slobody. Vedela som, že s tým musím niečo urobiť, ak chcem žiť tak, ako túžim a hlavne ho mať vo svojich rukách. Vedela som tiež, že ten základ tkvie v oslobodení sa od zovretia z vplyvu mojej mamy.

Navštívila som viacerých terapeutov, s ktorými som sa pomocou ich techník vracala do minulosti, do môjho detstva, väčšina z tých terapií mi pomohla iba dočasne, ale nevyriešila môj problém úplne. Stala som sa závislá na hľadaní pomoci, bol to neustály kolotoč terapií a zároveň vyhodených peňazí.

Po večeroch som plakávala a pýtala som sa Boha, aj samej seba, či toto je život, ktorý mám žiť. Bola som zúfalá a strácala som nádej, pretože ja sama som už nemala silu a ani som nevedela, ako ďalej.

Nejakým zázrakom mi kamarátka ukázala stránky Santérie. Keďže som veľmi opatrná, tak som sa so Santériou zoznamovala postupne. Neskôr som rozhodla využiť aj pomoc týchto mocnýc čarodejníkov. Už od prvého momentu mi boli Don so Soniou veľmi sympatickí a nebála som sa veriť ich službám a pomoci. Sonia mi v tarotovom výklade potvrdila, že môj vzťah s mamou je treba riešiť magickými zásahmi a ja som sa rozhodla skúsiť túto cestu.

Už prvý týždeň som pocítila obrovskú zmenu a uvoľnenie vo vzťahu s mamou. Mama ma začala viac rešpektovať ako svojprávnu osobu. Prestali emočné hádky z mojej strany, ktoré bývali následkom toho, že som sa ňou cítila zatlačená do kúta. Aj ja som s mamou musela naučiť a začať otvorene komunikovať. Všetko, čo som však povedala, prijímala ako moje rozhodnutie a nesnažila sa ma emočne zväzovať. Moje slovo bolo u nej slovo. Malo u nej váhu. Rešpektovala moje rozhodnutia.

Tá zmena medzi ňou a mnou bola veľmi rýchla, až priam neuveriteľná. Nikdy predtým som nemala taký vplyv vo vzťahu s ňou. Sonia a Don magické zásahy niekoľkokrát opakovali, až sa všetko stabilizovalo a vzťah s mojou mamou sa dostal do harmónie a ja sa pri nej cítim slobodná prejaviť sa. Môžem tak začať tvoriť a žiť život podľa mojich predstáv a nebyť otrokom prianí niekoho iného.

Veľmi vďačím Sonii a Donovi za ich obrovskú pomoc, za ich múdrosť, vytrvalosť, disciplínu, bojovnosť a moc, ktorou disponujú a tiež Lilith, ktorá so mnou všetky moje otázky ochotne konzultovala.

Nesmierna a obrovská vďaka patrí patrónke a bojovníčke Santa Barbare!!

Verím, že bez jej pomoci by som nikdy týchto ľudí na mojej ceste nestretla a ešte doteraz by som opakovala kolotoč tých neúspešných terapií.

Každému, kto je v núdzi a nevie, ako ďalej, prajem stretnutie s touto čarodejníckou skupinou- Santériou.

51.

Pokračovanie príbehu: Znovuzrodenie do nového života.

Predpokladané ukončenie môjho liečenia malo byť až budúci rok vo februári. Koncom novembra sa nám podarilo spoločnými silami všetko dohodnuté docieliť. Išlo to krásne.

Od septembra, počas zvyšného obdobia liečenia aj po, nastali pozitívne zmeny v mojom živote ktoré ovplyvnili nielen môj život ale aj pozitívne životy mojich blížnych. Čaká ma ešte veľa pozitívnych zmien naďalej a úplne sa teším. Mám otvorené srdce a naďalej nosím v sebe svetlo, ktoré žiari viac a viac.

Som nesmierne šťastná že som tú tvrdú prácu podstúpila, dokázala manifestovať zmeny v každodennom živote a že sa to všetko šťastne a úspešne dokončilo a nastal úplne nový začiatok. Som zdravá a plnohodnotná žena! Mám strašne veľa energie, cítim sa skvele. Milujem život a ďakujem Pánu Bohu za každý deň. Vykvitla som a kvitnem naďalej.

Úprimne ďakujem z celého srdca a duše Sonii, Donovi, celému tímu Santérie a Santa Barbare! Ste moja rodina. Nikdy na vás nezabudnem, akoby som mohla keď už vás mám dávno v mojom srdci a budete tam navždy!

Idem si splniť svoje sny a poslanie. Urobím pre to všetko aby som sa dostala tam kam mám a do konca života budem pomáhať ľuďom tak ako to robí denno denne celý tím Santérie s najväčšou oddanosťou, čistým srdcom a dobrým úmyslom!

Salve Santa Barbara!

ĎAKUJEM!!!

50.

K Santerii som sa dostal cestou mojej priateľky, ktorá využila pomoc tejto spoločnosti.

Po dlhom uvažovaní som sa odhodlal, že sa skúsim poradiť na konzultácii.

Islo o problém s mojím dieťaťom.

Privítali ma dvaja suproví ľudia Sonia Guerrera a Don Elmago.

Na konzultácii presne popísali situáciu, v ktorej som sa nachádzal, upozornili ma na nebezpečie a navrhli riešenia. Prekvapilo ma, že nenaliehali, aby som sa rozhodol hneď a nechali mi čas na premyslenie.

Po krátkom rozmýšľaní som sa rozhodol ích pomoc prijať.

Išlo o to že, som túžil byť svojím 2 ročným dieťaťom, mať na jeho výchovu vplyv a tráviť s nim voľný čas, v čom mi ale jeho matka branila.

Sony a Don Elmago mi navrhli v prvom rade zviazanie s dieťaťom a potom rôzne iné rituály.

Nebudem tu rozpisovať všetky naschvály a intrigy, ktoré moja ex partnerka v tom čase robila s umyslom prerušiť môj kontakt s dieťaťom, vrátane zatajovania miesta kde sa moje dieťa nachádza, vymýšľanie chorôb, vydieranie mojej osoby peniazmi a rôzne iné zákernosti. V určitej dobe mi neukázala dieťa viac ako mesiac. Veľmi som sa obával, že po takom dlhom čase ma nespozná a odmietne so mnou tráviť čas.

Lenže Sonia a spoločnosť Santéria si svoju prácu urobili ukážkovo:

Moje dieťa sa mi aj po takej dlhej dobe hodilo okolo krku, odmietlo ísť k matke a chcelo ísť ku mne.

Odvtedy prešli takmer tri roky, absolvovali sme x súdnych pojednávaní, niekoľko psychologických vyšetrení, časté návštevy sociálky u mňa, rôzne skúmania úradov a lekárov, pričom moja expartnerka chcela dokázať, že som pre dieťa nebezpečný a nemôžem sa oň starať.

Moje dieťa je mi už teraz parťák vo všetkom čo spoločne robíme.

Súd sa po tých dlhých rokoch skončil rozsudkom o striedavej starostlivosti.

Svoju zásluhu má na tom Santéria, podporu týchto ľudí som mal stále za sebou.

Medzitým mi pomohli dať na správne miesto aj iné problémy, napr. keď sa mi niekto snažil rozbiť môj vzťah, santeria zasiahla a Sonia nám len oznámila, čo sa deje a že to ide riešiť a tak sa aj stalo.

Kedykoľvek požiadam o pomoc či už písomne, alebo telefonicky, santeriovci sú ochotní sa na

situáciu pozrieť, poradiť a pomôcť.

Samozrejme veľké poďakovanie patrí najmä ich patrónke Santa Barbare, ktorú pokladám aj za svoju patrónku a zvykol som si jej zapaľovať každý večer zapaliť sviečku, poprosiť o pomoc a môžem odprisahať, že nikdy ma nenechala bez odozvy! Jej pomoc je tak velmi viditeľná a citelna!! kedykoľvek potrebujem pomoc, poprosím ju a skutočne aj príde!

Aby som nezabudol podotknúť, že odkedy mám priateľov v Santerii, číslo patrónky – osmička – ma neustále sprevádza. Skrátka Santa Barbara a jej pomoc sú stále so mnou.

Týmto chcem vyjadriť úprimnú a veľkú vďaku celej Santerii!

 R.

49.

Keď som začiatkom roka vchádzala do priestorov Santerie na dohodnutú konzultáciu, cítila som sa rozpačito. Slovo mágia sa v bežnom živote tak často skloňuje – magická sila, magicky krásny, mágia v kuchyni – a napriek tomu, alebo možno práve kvôli tomu som si nedokázala pod týmto výrazom nič konkrétne predstaviť. Lenže, v tej chvíli mi to bolo úplne jedno, bola som zúfalá.

Rok a pol som bojovala o zdravie svojej 18 ročnej dcéry – u lekárov, psychológov, liečiteľov, regresných terapeutov, homeopatov, fyzioterapeutov po celom Slovensku, v Čechách, v Rakúsku a v Nemecku. Vyskúšala som všetko a všetkých, ktorí by mohli pomôcť – až na mágiu. Bojovala som o jej mentálne zdravie.

Moja 17- ročná dcéra, úspešná a talentovaná študentka bilingválneho gymnázia, zdravá a plná energie, aktívna športovkyňa, vycestovala na ročný študijný pobyt do USA. Po siedmich mesiacoch sme ju priviezli domov ako nevládnu trosku, údajne s anorexiou, priamo do nemocnice na psychiatriu. Diagnózu jej zmenili na ťažnú depresiu, lieky pomáhali a zdalo sa, že všetko bude opäť v poriadku. Na krátky čas. Dcéra znova skončila na psychiatrii – diagnózy rovnako aj lieky sa striedali jeden za druhým. Z nemocnice sa vrátila domov schopná vykonávať akurát bežné veci (osobná hygiena, samostatne sa najesť, zahrať si spoločenské hry ) s tým, že to už nikdy nebude “normálne” resp dobré.

Nezmierila som sa s tým a začala som hľadať. Hocičo, čo pomôže. Už po prvom – tom, spočiatku rozpačitom – stretnutí som zo Santerie odchádzala s obrovskou nádejou. Povzbudilo ma uistenie, že dcéra nemá duševnu poruchu, že jej môžu pomôcť, že existuje cesta …

Od septembra je dcéra znova riadnou študentkou, šoféruje auto, pripravuje sa na maturitu v angličtine. V skrini visia šaty na stužkovú…a ja cítim v srdci obrovskú pokoru voči zázrakom. Viem, že sa naozaj dejú. A neskonalú vďačnosť voči tým, ktorí ich dokázali uskutočniť. Premeniť na realitu.

Pokiaľ vás v príbehu čokoľvek zaujalo a potrebujete bližšie informácie, neváhajte ma kontaktovať. Všetky kontaktné údaje na mňa sú pre vás k dispozícii v Santerii, ktorej, úprimne ďakujem.

48.

To čom som si priala, sa splnilo a to, dostať sa konečne do správnych rúk. Osud mi ukázal informáciu o tíme Santérie v čase keď už som bola úplne na dne a v čase keď už som bola pripravená podstúpiť čo bolo nutné. Cítila som že som tentokrát na správnej adrese! Konštatujem že to bol konečne prvý veľký krok a odhodlanie konečne raz a navždy vyriešiť svoj život z mojej strany! Dovtedy som predtým žila život pomôž si aj pán Boh ti pomôže. Ale život mi ukázal že sama bez odbornej pomoci to nezvládnem. Konkrétne problémy ktoré neboli od základu vyriešené sa mi rokmi vždy vracali ako bumerang. A čas hral v mojom prípade obrovskú rolu!

Najprv som si objednala tetragrammaton a dala si ho nabiť odborníkmi zo Santérie aby ma chránil pred zlom. Úžasne mi dodnes pomáha a chráni. Dokonca prednedávnom mi pomohol pri záchrane môjho života!!! Kúpila som si ritualizovanú sviečku nožnice aby sa odstrihli všetky neželané ľudské vzťahy ktoré ma úplne vysávali. Pomohlo to v určitej miere. Neskôr pochopíte prečo. Na odbernom mieste keď som preberala objednaný tovar osobne, tam bola pani a pán ktorých mená teraz neviem ale boli to tiež veľmi správni ľudia. Dostala som od nich prívesok šťastia do darčeku. Nebola to náhoda. Tam som sa odvážila a spýtala sa ich či si myslia že ten môj problém by sa dal riešiť takouto cestou. Podporili ma že áno. Taktiež mi padli do pozornosti práce ktoré ponúkajú. Odhodlala som napísať prvý e-mail kde som žiadala o termín konzultácie a napísala som čo chcem presne dosiahnuť. Bolo to celé zaujímavé, pretože som bola veľmi nervózna vtedy keď som mala odkliknúť ten e-mail a pripadalo mi to ako keby mi niekto v tom chcel brániť. Dnes už viem čo to bolo. Ale urobila som to! Rátala som dni, úplne som sa nevedela dočkať. Potom prišiel termín konzultácie. Prvý kontakt bol pre mňa veľmi upokojujúci. Keď som uvidela Dona a Soniu tak to bol moment pre mňa ktorý sa stane raz za život. Cítila som a vedela som že teraz prišiel ten moment v mojom živote po ktorom som túžila keď som ich uvidela. Sonia a Don sa správali veľmi profesionálne a cítila som z ich strany váhu zodpovednosti a vážnosti mojej osoby a situácie. Povedali mi presne na čom som na rovinu tak ako to bolo. V ten večer som čupela na ulici a plakala ako malé dieťa. Na druhej strane som bola nesmierne šťastná že konečne úplne presne viem na čom som. Na druhý deň som to prijala! Neskôr mi prišla správa s návrhom prác ktoré sú v mojom prípade potrebné a nutné tak ako sme boli dohodnutí. Problém bol že som na to nemala peniaze. Ale vyriešilo sa to! A potom prišiel moment finálneho rozhodnutia. Brala som to veľmi zodpovedne a cítila som že robím správnu vec. Nechala som si to prejsť pár dní hlavou a napísala som že ideme do toho! Dohodol sa termín a prekonzultovali sa postupy ktoré v tej etape som potrebovala vedieť. Presne som cítila keď ma začali liečiť. Musela som byť veľmi disciplinovaná a dodržiavať všetko čo treba. Mala som obrovské výkyvy, cítila som strašný smútok, prázdnotu a bolesť na začiatku v hĺbke mojej duše. Neskôr sa to stabilizovalo a nemala som už výkyvy. Čistili ma a všetko čo malo ísť von išlo preč. Bola som si toho vedomá že moje stavy sú úplne v poriadku a musela som byť silná. Vedzte, že toto celé nie je o tom že si kúpite liečenie a oni vás vyliečia. Celý tím urobí doslova všetko aby vás vyliečili ale musíte spolupracovať, musíte sami manifestovať zmeny a činy do každodenného života a urobiť pre to všetko aby nakoniec nastali vami požadované zmeny.

V skratke čo sa stalo v minulosti. Je to dôležité napísať na rovinu.

 V škôlkárskom veku ma skoro znásilnil jeden pedofil. V 12 rokoch ma obklúčila na ulici banda huligánov a mali pokus o znásilnenie. Podarilo sa mi obrániť slovne že som maloletá. Nakoniec v 19 rokoch ma v zahraničí počas štúdia na univerzite omámil, uniesol, držal v zajatí a veľmi veľa krát znásilnil jeden psychopat ktorý ma neskôr chcel aj zabiť. Podarilo sa mi ho prehovoriť aby ma pustil. Stala som sa potom troska. Roky som chodila k takzvaným odborníkom ktorí ma nadopovali liekmi a bola som ešte viac mimo a namiesto záchrany ma viac zabíjali. Chodila som k psychológovi ktorý mi povedal po pár sedeniach, že už je dobre už nemusíte chodiť. U prominentného neurológa ktorý zobral peniaze a nadopoval ma veľmi silnými liekmi po ktorých som chcela umrieť. Bola som u všelijakých liečiteľov ktorí ma obrali o zvyšnú energiu, peniaze a urobili to tak, aby som sa ešte vracala. Roky som sa dávala do poriadku a bojovala o svoj život. V asi 30 rokoch ma jeden veľmi chorý človek uniesol a znásilnil. Znova sa mi všetko vrátilo a znova som si musela prejsť cez všetky úzkosti, bolesti atď. Dala som sa do poriadku ako to bolo možné z mojich posledných síl. Pár rokov potom som bola som na regresívnej hypnóze kde pani doktorka 3 hodiny naťahovala čas a rozprávala mi o svojich klientoch! Aby vytiahla z môjho vrecka za posedenie čo najviac peňazí a potom dve hodiny sa so mnou zaoberala. Diskrétnosť ktorá je prvoradá u všetkých týchto ľudí nebola. Nakoniec som zistila kým som bola v minulom živote aby som pochopila prečo som toto všetko zažila a vedzte že som tomu v tom čase nebola rada že som sa dozvedela kým som bola v minulom živote lebo to nebol v tom čase správny čas aby som sa tú informáciu dozvedela. Mám už odžité a vytrpené maximálne všetko!!! Už je to minulosť.

Ďalej celý život som mala veľa zranení, operácie, autonehody zavinené nie z mojej viny a vnútorné trvalé následky s ktorými som sa musela naučiť žiť. Pri jednej autonehode som odišla a hovorila som im že prosím prosím nechajte ma už odísť. Povedali mi nie, musíš sa vrátiť a povedali mi prečo. Po tej nehode som mala obrovské výpadky v čase a veľa vedomostí ktoré som počas štúdií vo svojom živote nadobudla boli úplne preč až na niektoré cudzie jazyky. A začala som od znova doslova všetko študovať. Dokonca som tento rok skončila štúdium s vyznamenaním a dostala titul ? Ale sama som si dokázala to čo som si predtým myslela že bolo nemožné. Vytrénovala som si tak mozog že som doslova absorbovala všetky informácie a dokázala som si ich aj zapamätať.

Väčšina chlapov ktorých som stretla ma psychicky týrali, správali sa ku mne ako k handre. Ani sa nečudujem, bola som ideálna obeť. Zažila som aké to je keď musíte platiť zlým ľuďom aby vás a vašu rodinu nezabili. Zažila som obdobie keď sme jedli suchý tvrdý chlieb lebo nebolo na iné. Zažila som x krát nespravodlivosť a všetky temné stránky tohto sveta a ľudí. Niekto mňa aj moju rodinu preklial a roky potom všetko čo len bolo možné sa kazilo a diali sa veľmi zlé veci.

Celý život som vždy veľmi veľa pracovala. Vždy sa na mňa obracali ľudia s prosbou o pomoc. Pomáhala som ako to bolo len možné a vždy. Bola som nesmierne slepá, naivná a sprostá. Všetci ma rad radom využili maximálne ako len mohli a vycuciavali moju poslednú energiu. Lenže celý život som si hovorila, že som bojovníčka za svetlo a budem iná ako zvyšok tohto sveta. A pomáhala som a pomáhala som. Až som postupne v živote dostávala facky, upozornenia aby sa mi už konečne otvorili oči a nenechala sa využívať ľuďmi. Natoľko som bola dobrá že som preberala kríže iných ľudí , ktoré mali nosiť oni a nie ja!!!

V dospelosti som sa vypracovala tam že som z vlastných síl otvorila firmu. Vedzte že som tŕň v oku okolia lebo zas som niečo dokázala a firmu vediem 11 rokov úspešne aj za rôznych období ako kríza a následky po.

To všetko čo som sa v skratke snažila vystihnúť, a sila a vedomosti ktoré som nadobudla udalosťami zo života sú zažité, prežité a vyhrané boje. Nie sú to prečítané príbehy.

Dôležité je že je dávno po všetkom. Som na seba nesmierne hrdá. Dôležité je vedieť že po tom všetkom ako som sa vždy postavila, posilnila, pozostatky tráum v hĺbke duši zostali. A tie sa odstránili pomocou tímu Santérie! ? ZNOVA SOM SA NARODILA!!!!! Taaaaaak sa teším a tak moc si cením svoj život!!! Predtým som si ho necenila. Vďaka očiste sa mi zmenilo aj okolie, aj všetci negatívni ľudia odišli z môjho života aj takí čo mi bránili v progrese! Skončil sa mi dlhoročný vzťah veľmi pozitívne. ZAČALA SOM KONEČNE ŽIŤ SVOJ VLASTNÝ ŽIVOT!!!!!! A nežijem život iných ako doteraz tomu bolo. Nepomáham už všetkým ktorí mi prídu do cesty, nikoho a nič neriešim. Starám sa o seba, rodinu a to čo chcem a to tak aj bude!

Moje liečenie naďalej pokračuje. Sme asi v polovici. Napíšem budúci rok pokračovanie príbehu.

Všetci, ktorí máte akýkoľvek problém, nezabudnite na to že ho treba do koreňu vyriešiť a odstrániť, inak sa vám vždy bude vracať!!! Mňa a moju mamku to stálo nedávno doslova život! Dodržiavajte všetky zásady, stravujte sa poriadne viac krát za deň zdravo, pite veľa vody, nepreháňajte to s prácou ani s ničím, starajte sa o seba a o svojich blížnych, neriešte aký je tento svet zlý a ako sa správajú ľudia. To je ich problém, nie Váš. Žite svoj vlastný život, sústreďte sa na svoje ciele a robte preto všetko postupne aby ste ich dosiahli. Nezabudnite, že akákoľvek je Vaša situácia, dajte o tom vedieť odborníkom a začnite to konečne riešiť! Neodkladajte to. Bude sa vám to vždy vracať a dovtedy budete dostávať facky od života, kým sa konečne neprebudíte a nepochopíte to, čo máte pochopiť. A pokiaľ máte problémy kvôli financiám kvôli Vašej životnej aktuálnej situácii nezabudnite, že aj to sa dá vyriešiť. Hlavne, BUĎŤE ZODPOVEDNÍ SAMI SA SEBA a neohrozujte životy iných ľudí okolo vás. Buďte zodpovední za každý Váš čin. Vážte si dar že ŽIJETE! Majte odvahu riešiť všetko čo treba vyriešiť. Nevzdávajte sa. A nezabudnite, akokoľvek sa stalo, Spravodlivosť existuje!!! A SVETLO vždy vyhrá nad temnom!

Ďakujem celému tímu Santérie za ich okamžitú asistenciu vo viacerých situáciách ktoré nastali počas môjho liečenia a Santa Barbare a našim patrónom za pomoc pri záchrane môjho života a mojej mamy!!!

KONEČNE SI CENÍM SVOJ ŽIVOT A MÁM SA RADA!

SOM ZDRAVÁ, KRÁSNA A ÚŽASNÁ ŽENA! A konečne to aj cítim ?

Všetko dobré vám prajem všetkým! S láskou, …..

47.

Posielam podakovanie Santerii

Dakujem Santerii vdaka vyrobenemu gris grissu som sa pohla konecne zmiesta,veci sa zlepsili a idu pomaly k lepsiemu dalej…velmi pekne dakujem.Viera

46.

Dobry den draha Sonicka,

Uz som spat v Anglicku. Este raz sa chcem podakovat za vyklad, bol perfektny a uplne presny,- velky obdiv :)

45.

Dobrý večer,

chtěla bych moc poděkovat za úžasný a dokonale přesný výklad karet, za

skvělé rady, za pomoc, za přijetí, prostě za všechno :) Včera jsem u vás

byla a jsem nadšená, hrozně moc děkuju, pochopila jsem už teď spoustu věcí :

Určitě ještě přijedu na konzultaci ohledně rituálu, jen si to teď ještě

musím nechat projít hlavou. :) Ještě jednou moc a moc děkuji, jste úžasní :)

Mějte se krásně :)

44.

Cesta za zdravím

 

Ako sa zvykne hovoriť, cesty osudu sú nevyspytateľné a do života nám prichádzajú rôzne príležitosti a možnosti, prostredníctvom ktorých máme šancu veľa vecí pochopiť a mnohému sa naučiť, pravdaže len za predpokladu, ak skutočne chceme a máme ochotu na sebe aj zapracovať, nielen teoreticky, ale aj prakticky. Rovnako to bolo aj v mojom prípade.

Po rôznych životných peripetiách, hľadaní niečoho viac, ako len toho, čo ponúkala klasická výchova a zaradenie sa do už spoločnosťou zabehnutého stereotypu, som sa dostala až k Santérií.

Veľa ezoterických smerov, ktoré som vyskúšala, ponúkali síce trochu iný pohľad na moje vyslovené aj nevyslovené otázky, ale nedoviedli ma k tomu, po čom som tak veľmi túžila a čo som nutne už potrebovala, k harmónií. Nechcem tvrdiť, že som ju už dosiahla, to určite nie. Tá cesta ešte len začala tohto roku, ale konečne som vykročila správnym smerom a s ľuďmi, ktorí mi tie zázraky v mojom živote pomáhajú uskutočňovať.

Verila som, že keď budem konať stále dobro, všetkým vychádzať v ústrety a obetujem aj svoju spokojnosť, vyslúžim si uznanie, pochvalu, obdiv a lásku tých druhých. Nestalo sa. Po rokoch sebaobetovania sa, som padla vyčerpanosťou až tak, že mi hrozila operácia a doktori mi moju budúcnosť v ružových farbách nelíčili,skôr opak bol pravdou.

Zrazu som mala dostatok času na rekapituláciu svojho života a uvedomovania si všetkého, čím som si prešla. Postupne prichádzalo poznanie, že nie som až taká nenahraditeľná a zástupy pomocníkov sa nám ku dverám tiež nehrnuli. Jedna pomocná ruka tu ale na moje veľké šťastie ostala. Ruka „čarodejníckeho učňa“ zo Santérie.

A práve niekde tu sa začína aj obdobie môjho prerodu a praktických výsledkov, ktoré sa udiali na základe rituálov, ktoré sa môj záchranca naučil v Santérii. Aj keď sa jednalo vlastne ešte len o prvopočiatočné a jednoduché rituály, ich účinok na mňa pôsobil doslova ohromujúco. Klasická liečba ani po dvoch mesiacoch nezabrala a rituály na zdravie už viditeľne po týždni a každým dňom sa to stále zlepšovalo. Ak dokážu takto rýchlo zabrať takéto rituály „prvoročiakov“, čo potom tie zložitejšie a energeticky náročnejšie.

Som vďačná za ten deň,keď som začala liečenie so Santériou a na vlastnej skúsenosti ju môžem odporúčať všetkým, ktorí chcú vo svojom živote uskutočňovať pozitívne zmeny. Santéria, to nie sú len rituály, ale podľa môjho názoru je to aj životná filozofia, ktorá pomáha človeku lepšie chápať svet a častokrát mu vie najlepšie objasniť dianie v jeho bezprostrednom okolí.

43.

Dobry Den.

Moje specialne obrovske podakovanie patri: DON EL MAGO, SONIA GUERRERA,SANTERA REA A VSETKYM PATRONOM. Taktiez ostatnym co pomahali a pomahaju riesit moj, pre mna obcas az mrazivy zato skutocny problem.

Moj pribeh opisem len v kratkosti,no verim ze bude ponaucenim pre mohych ktori veria hyenam zvanim kamarat/ka. Bola som spokojnym clovekom.

No trvalo to len par rokov kym sa ku mne /doslova/ nepricucla nazvem ju Katrina /hurikan/. Zaiste sa pytate preco.

Odpoviem: Tak ako hurikan KAtrina znicil vsetko presne tak znicila ona moj zivot. Doslova a do pismena..

 Iste sa pytate aj ako som to mohla dopustit.Bola som tak opantana carami a neviem cim vsetkym, ze som nikoho nepocuvala kto onej hovoril zle.Vlastne nikdy nikto onej nic dobre nepovedal,ale ja som ju obhajovala a prenu by som sa bola aj pobila. Som hlupa poviete si… Ano,len stym rozdielom ze bola som a uz nie som…

Zacnem zdravim to bolo tak mizerne ze som za rok bola 3 az 4 krat v nemocnici. Lekarov a to roznych som navstevovala presne ako pravidelne hodiny klavira. No a aby toho nebolo malo tak 3x v roku som mala havariu.

Rodina ta sa mi rozpadla.Kamaratky tie som od seba odkopla, ostala len Katrina a nik iny. Ked som bola uz uplne na dne na pokraji svojim psychickych aj fyzickych sil, prislo nieco ako prebudenie.Tolko nahod predsa nemoze existovat. Zacala som googlit vsetko o magii.Vtedy som natrafila na SANTERIU.. Vdaka bohu…. Obrovske Dakujem ze ma neposlali kade lahsie, ae ze sa podujali pomahat mi.Nebyt ich, asi by m i dnes mo ja mala dcerka nosila kvety na hrob.. Asi sa pytate preco? Preto, ze az tak zle som na tom bola..

Objednala som si prvotnu konzultaciu. Sonia mi poslala video. Och poviem vam mala som zimomriavky po celom tele ba dokonca som aj zvracala. Nie nie z videa ale z toho co vsetko mi Sonia potvrdila a co vsetko mi povedala navyse, mi prislo zle samej zo seba ako som len mohla byt taka hlupa.

Spolupracujem s timom SANTERIE par mesiacov. Sme na zaciatku ale na spravnej ceste a tym som si ista. Pytate sa ako to mozem tvrdit s takou istotou? Jednoducho.. Moj zdravotny stav je asi taky, ze sa konecne po par rokoch citim ako mlady clovek nie ako moja babka na dochodku, ktora navstevuje menej lekarov ako som navstevovala ja. S Donom,Soniou a Reou som sa stretla aj osobne.

Ked som k nim sla, moje pocity boli zmiesane a popravde aj som sa bala. No prve 3 sekundy som mala pocit ze tych ludi poznam odjakziva. Trpezlivo mi odpovedali na moje otazky rozneho charakteru. Rozpravali sa somnou o vsetkom moznom i nemoznom. Vdaka…

Su perfektni.. SNIMAM POMYSLENY KLOBUK… Pred vami Pan Don, pred Vami Sonia a tiez pred Vami Rea. Patri vam moja vdaka,ucta a v neposlednom rade VELKY RESPEKT. Mame pred sebou este velky kus cesty ale verim ze s vami to zvladnem..Dakujem

Zaiste si mhohi poviete: Aj ja potrebujem pomoc ale stoji to vela penazi. teraz vam nieco poviem:

Nic nestoji viac ako vasa rodina a zdravie.. Ja som uz nato prisla aj ked mi to trvalo velmi dlho. Poucte sa na mojom pribehu a vyhladajte pomoc skor nez bude neskoro.

Ak mate pochybnosti ze Santeria si to pisala sama alebo nieco podobne, verte ze nie. Maju moj kontakt.

42.

Po roku sa vraciam k článku a poďakovaniu, ktoré som napísala Santérií.

Niektorí z vás si snáď moje prvé poďakovanie prečítali a sú zvedaví za čo sa chcem teraz poďakovať. Niektorí sú možno zvedaví, ako sa ďalej vyvíjal môj príbeh, ktorý keď som písala, bol na začiatku prác celého tímu Santérie.

Ale zopakujem to teraz ešte raz na začiatku môjho písania :

Ďakujem celému tímu Santérie, ich patrónke Santa Barbare a všetkým, ktorí na mojom prípade pracovali.

Po roku, ktorý bol pre mňa veľkou skúškou som mnohé veci pochopila. Nemyslite si, že som bola stále v pohode. Prišli chvíle, keď mi bolo veľmi zle, keď som nechcela nikoho vidieť, keď mnou hýbali emócie. Ale energia, ktorú mi posielali robila zázraky a vždy ma po nejakých dňoch postavila na nohy. Nehovorím, že to bolo stále ideálne, ale dni keď mi bolo zle, boli stále slabšie a slabšie. Energia naberala na sile a tá stále rástla. Bola som čím ďalej, tým viac silnejšia, aktívnejšia. S pomocou Sonie Guerrery a Dona El Maga, s ktorým prebiehala všetka moja komunikácia som to zvládla. Vždy ma podržal, keď mi bolo ťažko, vždy ma podporil, napísal slová, ktoré utešili. Nikdy nepovedal: „ NIE“.

Po snímaní kliatby sa moja komunikácia s rodinou zlepšovala a bola stále lepšia a lepšia. Moje rozhovory s deťmi sa uberali tým správnym smerom a môžem teraz povedať, že máme veľmi dobrý vzťah či už s rodinou alebo s deťmi. Mnoho kamarátov sa mi síce akosi „vytratilo“ zo života, ale prišli noví, s ktorými si rozumiem a som na rovnakej úrovni.

Tak a teraz je tá chvíľa keď niekto čaká, že budem písať o svojom bývalom priateľovi, s ktorým nás násilne rozdelili, ako sme sa stretli, ako sme šťastní, ako si spokojne a šťastne žijeme.... atď - tak ho musím sklamať. Po roku práce tímu Santérie som pochopila, že naše životy s bývalým priateľom sa nedajú vrátiť do bodu, kedy nás násilím rozdelili. Určite raz sa stretneme a porozprávame, ale už ako priatelia. Ja som rada, že som s pomocou Santérie zachránila bývalému priateľovi život a že sa uberá svojou cestou. Pre mňa je šťastím už to, že s pomocou Santérie som ho nenechala padnúť a pomohla mu. Každý si žijeme svoj život a na svojej ceste stretávame iných ľudí.

Cestu, ktorá sa mi otvorila som najskôr nechápala a odmietala som ju. Ale po určitej dobe som veľa vecí pochopila a tieto ma posunuli ďalej. Verím, že je to najlepšie, čo ma v živote stretlo. Začala som sa zaujímať o mágiu, pretože mnohé veci, ktoré v Santérií učia, sa týkajú mágie. Prihlásila som sa najskôr na videokurz sviečkovej mágie, ale cítila som, že aj keď bol kurz kvalitný a naučil ma mnohé nové veci, chcela som sa dozvedieť ešte omnoho viac. Tak som sa prihlásila aj do prezenčnej Školy mágie. Teraz môžem povedať, že som spokojná, kľudnejšia a hlavne šťastná.

 Z vlastnej skúsenosti, ktorú som zažila, chcem aj ja prispieť k tomu, aby bolo menej „čarodejov“ alebo „mágov“ , ktorí sa na nich len hrajú, oberajú ľudí o peniaze a pomalým spôsobom vás ponárajú pod vodu. Čakajú až padnete na dno, aby si znovu vypýtali ďalšie peniaze a výsledok - žiadny.

Opakujem to znovu – nebol NIKTO, NIKTO kto by mi vedel v mojej situácií pomôcť. Jedine Santéria mi pomohla a podala pomocnú ruku.

Týmto sa chcem znovu po roku poďakovať Santérii, ich patrónke Santa Barbare, Sonie Guerrere, Donovi El Magovi, ich profesionálnemu prístupu a takisto celému tímu. Chcem sa im poďakovať za ich prácu, ktorú urobili pre mňa, moju rodinu, moje deti, aj pre môjho bývalého priateľa. Za to, že ma nenechali padnúť ešte hlbšie než som bola, ( pretože si myslím, že dno je to maximum, kde sa môže človek nájsť ), že mi podali pomocnú ruku, kde mi NIKTO nedokázal pomôcť, že sa bili za mňa, moju rodinu a moje deti.

Ďakujem ich patrónke Santa Barbare, že mi ukázala a otvorila cestu po ktorej teraz kráčam.

Vedzte, že to nie je náhoda, že objavíte na internete stránku Santérie. Každý si tu nájde to, čo ho zaujíma. Snáď nejaký zaujímavý článok, ktorý píšu samotní profesori, alebo z e-shopu vás zaujmú veci, ktoré si môžete kúpiť. Možno vás zaujme nejaký korešpondenčný kurz, videokurz, ktorí sami učia, alebo sa nakoniec rozhodnete zapísať do školy. Nie je to náhoda, že ste objavili stránku Santérie, že čítate o ich práci, o ich vzdelaní, štúdiu...atď. Náhody neexistujú.

Za seba a svoju skúsenosť so Santériou vám na 100 % môžem povedať : „ Ste na správnom mieste. Už nehľadajte. Našli ste to, čo ste hľadali.“

Títo ľudia nemajú skoro nikde reklamu, klientov si vyberajú, ak sa nich obrátia a vidia, že to má zmysel sa za nich pobiť... Nikde sa nechvália svojou prácou. Nepotrebujú to. Za nich všetko hovorí samotná práca, ktorú robia a spokojní klienti.

Toto poďakovanie píšem preto, lebo všetko čo v Santérie sľúbili , tak to aj splnili. Veľmi mi pomohli. Svoj život neprežívam – ale žijem.

Som študentka 1. ročníka Školy mágie v Santérií, a keď niekto váha s požiadaním o pomoc a má pochybnosti, môže si pokojne vyžiadať moje meno a ja rada odpoviem na vaše otázky a potvrdím všetko, čo som napísala a možno aj viac......

Ďakujem, Santéria.

41.

Dobrý den, moc děkuji za vaší konzultaci. Bylo to užasné a naprosto přesné.

40.

Chcela by som sa ešte opýtať na tú astralnu operáciu môhli by ste mi trošku pripomenúť čo ste to mamine programovali ináč vas mamina pozdravuje velmi pekne vám dakuje dnes mi volala že sa konečne vyspala prestali ju bolieť klby a šlachy po 10tich rokoch skoro sa od radosti rozplakala. Ďakujem a zelam krásny deň a pozdravujem všetkých škoda že vám nemôžem byť nápomocná ste skvelí ľudia mám vás všetkých veľmi rada mamina vám veľmi pekne ďakuje schudla 2,5 kg Ste naozaj profesionálny aj ked ja som to vedela o vás od začiatku, a som vám vďačná.

39.

Na začiatku sa Vám aj všetkým čo pracujú na mojom prípade chcem veľmi pekne poďakovať za Vašu prácu , ktorá prináša ovocie.Naozaj v posledných dňoch sa mi v obchode darí je to veľmi fajn pocit a mám z toho naozaj radosť.Pribúdajú mi objednávky, jednania s klientmi idú ako po masle.Prajem všetkých zo Santérie všetko dobré

38.

Ahoj Sony, chcem sa ti veľmi pekne poďakovať. Sedenie u teba mi veľmi pomohlo. Urobila som ako si mi poradila a k dnešnému dňu som splnila podmienky, kvalifikáciu na to školenie. Dúfam, že sa čoskoro opäť vidíme :-) L.

37.

dobry den vam prajem. neviem ci nejaka udalost v mojom v zivote okrem narodenia mojho syna zanechala taku silu ako stretnutie s vami pani profesorka a s vami pan don el mago. prvy raz v zivote som citil ze mi niekto naozaj rozumie a vie o com hovorim. doteraz som taku podporu citil len od mojho syna z jeho detskeho sveta. jasne ze si este nevie poskladat

 mozaiku mojho zivota ale vie ze nie som stastny a dakujem nebesiam univerzu a vsetkym bohom ze moje kroky doviedli az za brany santerie. Ak by som vas mohol poprosit poradte mi nejaky ritual ako sa mam podakovat zato ze moj zivotny kompas namierili tym spravnym smerom. dakujem ze ste sa mi vobec venovali keby som vas stretol ako 6rocny tak dnes som milionarom

36.

Vopred Vám musím podakovať nakoľko sa udiali pozitívne zmeny otvárajú sa mi nové obchodné príležitosti aj ked s financiami to ešte nie je ono ale verím že aj to sa časom pohne, energeticky sa cítim dobre a na ľudí okolo mňa asi pôsobím veľmi upokojujúco , lebo niektorí sa mi zverujú so svojimi problémami už pomaly pri prvom stretnutí som rada lebo ak im môžem pomôcť aspoň radou a milým slovom určite im to urobí dobre.  S pozdravom a prianim pekného dňa

35.

Dobry vecer.

Mne sa dari podla planu, aky som si zadala s tym podnikanim a vidim, ze to je to spravne co som si vybrala. Priatel mi stale pise ze chce prist, ale ja mu na to neodpovedam –( konkretne na toto nie ). No a konecne aj u neho nejaka zmena zacal mi konecne pisat povzbudzujuce maily, pise mi, ze ma sny somnou . Napisal mi taku jednu peknu vetu: ZE TY SI UZ NORMALNA SEXI MILA KRASNA ZENA S NOHAMI NA ZEMI A KUS V OBLAKOCH. Som stastna, spokojna aj ked unavena ale spokojna. Vdaka Vam som velmi vela veci pochopila posunuli ste ma dopredu a svojim sposobom ste ma naucili ako mam zacat brat zivot za co Vam dakujem .

34.

Zhruba pred dvoma týždňami som mala problémy so spaním budila som sa v noci ťažko som zaspávala, občas mám bolesti hlavy.Teraz však musím povedať , že som v pohode pociťujem kľud dokonca s človekom , ktorého som nemohla ani vidieť som mala telefonický hovor a necítila som k nemu nič len ľútosť samu ma to prekvapilo. Dalo by sa povedať že prijímam veci tak ako prídu .Cítim sa ozaj oveľa lepšie , začalo sa mi opäť snívať tak živé sny ako som mala predtým.Ešte však cítim potrebu sa niekam pohnúť len neviem akým smerom - to sa týka hlavne práce a financií.Neviem čo by som ešte povedala snáď ďakujem ,prajem krásny den.

33.

Dobry den prajem.

Na uvod by som sa Vam chcel velmi pekne podakovat za velku pomoc pri skuskach. Prebehlo to lepsie ako po masle :-)

Co sa tyka inych veci tak sa citim skvelo. som doma a mam kopu prace v zahrade a okolo domu. snazim sa zit zivot naplno :-)

Co sa tyka ...XY.., tak som sa nepriamo dozvedel, ze definitivne sa rozisla s tym byvalym priatelom a ten uz ma vraj aj nejaku inu partnerku. Co sa tyka komunikacie tak bolo tam par vymenenych sprav na urovni kamaratstva ...

Zatial len tolko

Este raz Vam velmi pekne dakujem

32.

Ste skveli, uzasni, suprovi, fantasticky.........

chcem sa vam podakovat velmi velmi velmi 21.1. mi priatel napisal v noci sms ze kedy mi to ma doniest, ze mi to nebude posielat postou a ja som

mu napisala ze hocikedy. Tak napisal ze ok ze mi ho donesie este v noci. Prisiel a trochu bol prekvepany ze ziadne vycitky s mojej strany neboli, ze nic som mu nevicitala ani som na neho nekricala ani nic. Dakujem velmi pekne naozaj :-) a ja naozaj som bola prekvapena zo seba ze som to tak zvladla ziaden plac proste nic inokedy by som uplne inac reagovala a za to Vam velmi velmi velmi velmi velmi pekne dakujem.

31.

Dobrý deň. Veci´´ sa posunuli dopredu. Zhruba pred pár dňami sme sa osobne stretli. Vysvetlili sme si, čo a ako..jednoducho povedané, prečo a na základe čoho sa náš vzťah rozpadol. Vyjasnili sme si všetky nejasnosti, a obidvaja sme prišli na to, že my sme si už jednoducho, čo sa týka nás dvoch´´ prežili´´.Pochopila som, že ja ho síce stále milujem,a považujem ho za svojho životného partnera, ale som pochopila aj to, že on už nie. Hoci ma má rád a váži si ma, už ma ´´nemiluje´a bol so mnou už len zo zvyku a ja som to pochopila z jeho slov aj z jeho správania. Videla som na ňom, že je veľmi šťastný a spokojný...takého som už dávno nevidela..Preto Vás prosím o ukončenie riešenia môjho problému. Hoci je to pre mňa veľmi ťažké, musím to rešpektovať..Ďakujem Vám za vašu vynikajúcu prácu...bola som s ňou spokojná..

Ešte raz Vám vrúcne ďakujem...a neľutujem, že som sa obrátila na Vás s riešením môjho problému...

Prajem Vám veľa spokojných klientov..

30.

Magia a veci medzi nebom a zemou ma zaujimali od utleho detstva.Moje podvedomie vyhladavalo stranky,ludi a situacie,kde som mohla nacerpat nove informacie.Takto nejako som sa dopatrala aj k santerii.Musim priznat,ze najst kontakt na tychto uzasnych ludi nie je vobec jednoduche.Preto verim,teda lepsie povedane viem,ze ma k nim priviedla ruka osudu a nic z toho nebola nahoda.

Takze moj pribeh sa zacal tym,ze som po stvorrocnom vztahu dospela do stadia,kedy ma moj priatel opustil.Dovodom bola moja ziarlivost a snaha tohoto cloveka do istej miery ovladat.A ako to uz byva,vzdy sa najde nejaka "ochotna dusa",ktora to rada vyuzije.V mojom pripade to bola jeho kolegyna.Po nasom rozchode sa zacali stretavat.Najprv som to chcela nechat tak a akceptovat,ze sa nase cesty rozisli.Lenze nedalo sa...Podvedome som citila,ze k sebe patrime a ze ani on nie je stastny.

Mala som nieco ako syndrom vyhorenia,nedokazala som sa na nic sustredit,cele dni som prespala.Po tyzdnoch placu nastalo este horsie obdobie,letargia.Prave v tomto obdobi som natrafila na santeriu.

Don aj Sonia boli od zaciatku velmi ochotni a mali so mnou nesmiernu trpezlivost.Za toto vsetko im patri moje obrovske DAKUJEM!!!Su to profesionali,ktori naozaj vedia co robia.A to mam uz za sebou par skusenosti s magmi,vesticami,hypnotizermi a roznymi duchovnymi.A ak mozem porovnavat,ludia zo santerie su presni,hovoria k veci,vidia do situacie a to je presne to co som hladala.

Zo zaciatku sa vobec nic(navonok)nedialo,bola som z toho nervozna...Po kazdom tyzdni som ocakavala nejaky vysledok,vtedy ma velmi podrzal Don,kt.mi vzdy ochotne odpisoval na maily a povzbudzoval ma aby som cakala a vydrzala.A oplatilo sa;)Priblizne po troch/styroch mesiacoch sa mi moj byvaly priatel ozval a odvtedy neprejde den aby sme si nepisali alebo sa nestretli.Citim,ze ma vnima inak,tesi sa na mna...Stale mam sem tam pocit,ze sa mi to iba zda alebo si to nahovaram ale ono sa to naozaj deje:)I ked musim priznat,neverila som(skor som velmi dufala).Kedze toto je uz nas treti pokus,vyvija sa to pomalsie,no citim,ze tentokrat uz neurobime chybu:)

Don, Sonia zelam vam vela vela uspechov a spokojnych klientov!

Ste uzasni,dakujem;)

29.

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujem za info. Čo sa týka mňa, odkedy s Vami spolupracujem, mám pocit, že sa môj život začal uberať iným smerom (lepším). Konkrétne, viac sa mi začalo dariť v podnikaní, stretávam úžasných ľudí, vyplyvajú z toho ďalšie možnosti. Aj keď je pravda, že ešte veľa z nich nie je uzavretých. Financie – jednej pobočke sa začalo dariť celkom dobre ale v druhej to ešte viazne. Ale v podstate, zrazu vidím možnosti aj tam, kde neboli.

Želám pekný deň

28.

Dobry vecer!

Podavam najcerstvejsie info...Takze minuly stvrtok mi ...XY... napisal, neverila som vlastnym ociam, som taka stastna:) Pisali sme si obycajne, ako kamarati.. A pozval ma na navstevu (ma novy byt) a ze mi aj da uz konecne tie veci,co mam u neho...No a dnes mi pisal znova a ma same sexualne narazky,dobera si ma, flirtuje so mnou...Nechapala som...A znova zacal dobiedzat, kedy sa zastavim, takze som musela nieco urobit.. Dohodli sme sa na tuto stredu... Idem teda k nemu na byt,z oberiem si veci a dame si asi kavu a porozpravame sa...Mam z toho neuveritelne nervy, bojim sa,ze sa nebudeme mat o com rozpravat alebo ze ho nezaujmem.. Netusim o co mu ide a preto neviem ako mam ist nanho...Ci si mozem dovolit flirtovat alebo sa mam tvarit ako nezaujata kamaratka alebo nieco ine...Viem,ze ste vraveli,ze mam byt mila to aj budem ...Nebudem sa vobec pytat na ...ZX... a ani spominat nas rozchod, ziadne vycitky...Len by som Vam bola velmi zaviazana ak by ste sa mi k tomu vyjadrili...Dakujem:)

dalsia info,ktora sa ku mne doniesla je, ze boli so ...ZX... na dovolenke a ked sa jej v praci pytali ako bolo povedala, ze otrasne...Vraj bol ...XY... cely tyzden chory a vobec sa s nim nedalo...A po tej dovolenke si zrazu vratil nase spolocne fotky na facebook...Sice len niektore, nie nejake kde sme boli spolu na vylete alebo volaco ale proste take kde som aj ja.. A pred mesiacom ich zmazal...Tymto tiez neviem co zamysla...

Dufam, ze Vas velmi neotravujem a dakujem Vam, dakujem zo srdca;)To,ze sa ozval je urcite Vasa zasluha;)

27.

Dobrý deň, chcem sa Vám poďakovať za amulet. Myslím, že odkedy ho mám tak sa našej firme otvorili úplne iné možnosti. Ďakujem.

26.

Dobry den Don a Sonia a cely tim Santerie, zasielam priebezne informacie. Vsetko ku mne zahadnym sposobom prichadza, neviem odkial, ale prichadza. Pravdu povediac, ani neviem ako tych 21 dni uslo, vsetko zrazu islo tak rychlo, dni ubiehali priam kozmickou ryhlostou. Boli dni, ked nalada u mna bola velmi rozhojdana-ako na hojdacke. Raz som bola hore, potom dolu. Nebolo to lahke vela krat, hlavne ked prislo na mna clivo, prazdnota, vnutorna bolest, s tym sa vyrovnavalo tazko. Veselost a hlavne prival novej energie-s tym sa asi tazko niekto zle vyrovnava, skor ma to prekvapilo, rano nevstavam taka unavena, cely den sa snazim udrziavat vyrovnanu energiu, je tam niekde mensi pokles, ale to myslim,ze je normalne, ale potom znovu ma nieco nakopne a ja som znovu plna energie, elanu a nadsenia. Vecer zaspavam spokojna, spim celu noc, co som predtym nedokazala, stale som sa budila, teraz sice vstanem skoro rano, ale vobec nie s pocitom, ze sa mi nechce, ale s usmevom na tvari. Dokonca nejako lahko ide aj cesta do prace-dokonca viem rano prejst aj peso, co predtym bolo zatazko. Situacie v praci sa lahsie zvladaju, aj ked sa vyskytne nejaky problem, tak sa da dako lahsie zvladnut. Situacie, ktore som zvladala tazko-hlavne tie stresove, teraz lahsie vyriesim, zda sa mi, ze si ich viem lepsie zatriedit, aj cas cez den si viem momentalne lepsie zadelit, aj pracovne veci stiham rychlejsie a do nicoho sa nemusim nutit-vsetko ide od ruky, co predtym som sa musela aspon tyzden prehovarat, aby som sa k volacomu vobec prinutila.

Mam viac sebavedomia a citim sa lahsia, akoby padol kamen zo mna, stretavam znovu starych znamych, akoby sa nieco vracalo, to co sa vytratilo a nemalo sa, alebo sa vracia spat, co sa vratit ma :-) Som veselsia, viac sa usmievam a som spokojnejsia, akoby som ziarila, pristihnem sa, ze sa len tak usmievam. Mam pocit, ze znovu mozem doverovat svojim myslienkam, sebe, intuicii. Znovu sa vo mne prebudili pocity,ktore sa zrazu niekam stratili, ze dokazem veci predvidat a situacie a slova, ktorymi sa v jednej chvili zaoberam sa v druhej chvili splnia, dokonca v presnom poradi a su pouzite aj tie iste slova, ktore sa mne predym vynoria, tento pocit som uz davno nemala, som nadsena. Dufam, ze to bude trvat a bude to silniet!!!!! Vzdy rano si vyberiem jednu tarotovu kartu-kartu dna, zacala som s tym davno, ale az posledne dni som si vsimla zmenu, aj karty sa zmenili, predtym boli pochmurne a tazke, chladne, ale teraz-vzdy je tam pozitivna karta, slnecna, plna farieb, energie, novych veci, pohody-nikdy sa neputam vedome na karty a ani o nej cez den nerozmyslam :-) Zacala som znovu citat, co sa predtym nedalo, pretoze som sa nevedela odputat a sustredit. Viac veci si pamatam aj si zapamatam.

Dokonca som uvazovala-tiez po dlhom case, ze by som sa znovu vratila do skoly-je tu volajaky prival novej zivotnej sily, mam strach z niektorych predmetov, ale nie je to to, co to bolo-pozeram sa na to inak a mam odvahu znovu sa pustit do studia a radost a nadsenie zo ziskavania novych vedomosti. Aj toto dufam, ze sa posunie a pojdem znovu do skoly-privitala by som to :-)

Ja sa ospravedlnujem, ze som popisala toho tak vela, ale islo to zo mna same, potrebovala som sa o to podelit, dat Vam vediet, ze praca, ktoru ste odviedli padla na urodnu podu, podarila sa a niekto vdaka Vam, Vasej praci nasiel znova svoje JA. Aj ked som napisala toho vela, nedalo sa vsetko napisat a hlavne sa nedalo opisat pocity, ktore mam, co prezivam. Som Vam nesmierne vdacna za tento stav, za spokojnost. Dakujem velmi pekne. Velmi si to vazim. Patri Vam VELKE DAKUJEM!!!! Som rada, ze som sa rozhodla s Vami spolupracovat!!!!!

25.

POĎAKOVANIE SANTÉRIÍ

Týmto sa chcem zo srdca poďakovať Santérií, jej patrónke Santa Barbare a ľudom, ktorí pracujú v Santérií.

Keď sa nečakane rozišiel so mnou môj priateľ, ktorý som vôbec nechápala prečo sa tento rozchod stal, oslovila som istého mága. Ten mi samozrejme sľúbil pomôcť. Ale všetko to boli vyhodené peniaze a výsledok - žiadny. Doteraz neviem kde som dala hlavu a rozum keď som takto naletela. Po zlej skúsenosti som nechcela nijakých "mágov", ktorí sa na nich len hrajú, nasľubujú Vám hory - doly zoberú peniaze a Vy podliehate naďalej deštrukčnému programu, ktorý nemôžete zastaviť. Bola som ako v bludnom kruhu, ktorý sa nikdy nepretrhne a Vy nemôžete z neho vyskočiť. Preto som hľadala na nete niekoho, kto rozumie tomu, čo sa so mnou deje, tak isto s mojimi deťmi a ktorý mi všetko vysvetlí a pomôže.

Santériu som objavila na nete, keď som už bola úplne na dne. Hovorím, že to bola ruka, ktorá ma viedla objaviť Santériu. Začala som čítať články, ktoré sa týkajú hlavne mágie, pretože to bol môj problém. Ktoré to boli články nie je podstatné. Podstatné v týchto článkoch je, že Sonia Guerrera vie o čom píše. Všetko v týchto článkoch sa tak presne hodí nato, čo sa vo Vašom živote deje. Keď som uvidela diplomy Sonie Guerrery, prečítala som si o nej kde študovala  a čo všetko študovala, pozrela som si s čím všetkým sa v Santérií zaoberajú a čo ponúkajú, tak som si povedala - "WOW" – toto sú tí praví ľudia, ktorí mi dokážu pomôcť. Objednala som sa na konzultáciu. Po potvrdení termínu som im napísala stručne môj príbeh. Prvá mailová komunikácia ma len utvrdila v tom, že som na správnom mieste. Hneď vedeli, kde je problém (nie ako "mág", ktorý sa len tváril že ním je, ktorý tento problém chcel vedieť dokonca odo mňa, nevedel a veľmi pochybujem že by to vedel aj teraz ). Samozrejme som mala obavy, akí ľudia ma privítajú, hoci prvá komunikácia bola z mojej strany veľmi pozitívna. Ale keď som vošla do miestnosti - hneď ma "objala " príjemná atmosféra, pozitívna energia, ktorá mi tak veľmi chýbala. Privítali ma Sonia Guerrera a Don El Mago. Sú to veľmi skvelí, sympatickí, skromní a príjemní ľudia, z ktorých vyžaruje pozitívna energia. Dokonca ma hneď ňou "nakazili".  Všetky obavy zo mňa opadli. Z tarotovej analýzy mi povedali takú pravdu, až som žasla. Bola som doslovne ako priklincovaná, dokonca mi povedali aj to, čo som len tušila. S priateľom sme boli oddelení čiernou mágiou zo strany jeho exmanželky, ktorá nemohla zniesť že niekoho aj on môže nájsť, dáva mu lásku, ktorú druhý opätuje rovnakým dielom. Osobou, ktorá si robila nárok nie na môjho priateľa, pretože by ho ľúbila, ale na jeho majetok. A pritom nešetrila ani moje deti. Nešetrila ani osobu, ktorú chcela vlastniť, kvôli svojmu egu. Navrhli mi samozrejme práce, ktoré bolo potrebné vykonať - moje deti očistiť, nás obidvoch "postaviť na nohy", a až potom môže prísť mágia lásky.

Hneď od začiatku našej spolupráce som pocítila príliv energie, ktorý bol silnejší a stále rástol. Bola som ráno plná energie, vstávala som skoro, tešila som sa na deň, všetko som stíhala. Prestávala ma bolieť hlava, ktorá ma predtým bolela každý deň.. Nebolo to ako predtým, keď som chcela stále noc, bola som unavená, chcela som aby pršalo, snežilo. nechcela som slnko a pod. - bol to úplný opak - skrátka úžasné. Ale nebolo to stále ideálne. Prišli dni, keď mi bolo veľmi špatne, keď mnou hýbali emócie. Vždy som sa mohla na nich obrátiť. Odpovedali mi na všetky otázky, mali a majú so mnou trpezlivosť. Nikdy mi nepovedali  "NIE".  Dodržiavam vždy čo mi povedia, čo mám urobiť. Keď mi "naordinovali" očistný kúpeľ, ktorý bol z byliniek - bolo to niečo fantastické. Ľudia si dávajú do kúpeľa rôzne soli, ale toto bolo niečo unikátne, očarujúce skrátka magické. K takémuto magickému kúpeľu vždy patrí sviečka a preto mi vysvetlili akú farbu a čo mám urobiť. V takomto očarujúcom kúpeli a horiacou sviečkou som vydržala aj hodinu, pokiaľ som nezistila že voda je už studená. Ale tá kombinácia bylín robí zázrak. Vy relaxujete a relaxujete .....Bola som znovu plná energie a eufórie.